Modernizasyon - Semt Asansör | Trabzon

Modernizasyon

 Modernizasyon

Binanızdaki asansörler tıpkı diğer makinalarda olduğu gibi zamanla mekanik ömrünü ve elektronik özelliklerini kaybederek işlevselliğini yitirirler. Ardı arkası kesilmeyen asansör arızaları , çalışma performansındaki düşüş , konforsuz bir yolculuk , yedek parça temin edememe sorunu ve özellikle güvenlik yönünden günümüz standartlarını karşılayamayan sistemler her kullanımda tehlike arz etmektedir. Halen kullanmakta olduğunuz eski sisteme yaptığınız maddi yaptırımlar , sürekliliğin sağlanamamasıyla manevi yönden bir yaptırım olarak size geri dönecektir. Bu sebeple kullandığınız asansörün , günümüz standart ve yönetmeliklerine uygunluğunu tespit ettirmeniz can ve mal güvenliğiniz açısından faydalı olacaktır.

Firmamız asansörünüze yapacağı keşifle , ilgili standartlar dikkate alınarak değişilmesi gereken sistem veya malzemeleri bir rapor halinde size ücretsiz olarak sunacaktır. Çizimler ve hesaplamalar tecrübeli mühendis kadromuz tarafından , ilgili standartlar ve asansör trafik hesabı temel alınarak , müşteri istekleri ve binanın kullanım koşulları da göz önünde bulundurularak yapılacaktır.

Modernizasyon sonrasında asansörünüzün seyrindeki konforu , katlardaki duruş hassasiyetini , çalışmasındaki sürekliliği ve elektrik faturasındaki azalmayı görmek sizleri fazlasıyla memnun edecektir.


whatsapp
© 2016 - 2020 Semt Asansör | Tüm hakları saklıdır.

Yukarı Çık